×
Filtreleme Kriterleri
Eğitim Öğretim Yılı :
PUAN DURUMLARI
- - -


1. BÖLGE
BADMİNTON GENÇ KIZ A - BADMİNTON >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 0 Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi 12.12.2017 10:00
2 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 5 0 Bartın Lisesi 12.12.2017 10:00
3 Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi 3 0 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 13.12.2017 10:00
4 Bartın Lisesi 0 3 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 13.12.2017 10:00
5 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 0 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 14.12.2017 10:00
6 Bartın Lisesi 0 3 Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi 14.12.2017 10:00

1. BÖLGE
BADMİNTON GENÇ ERKEKLER A - BADMİNTON >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4 1 Bartın Lisesi 12.12.2017 11:00
2 Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi 1 4 Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 13.12.2017 11:00
3 Bartın Lisesi 2 3 Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi 14.12.2017 11:00

1. BÖLGE
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 TOKİ Ortaokulu 3 3 0 212 121 6 0,00 0 0
2 Hendekyanı Ortaokulu 3 2 1 184 137 5 0,00 0 0
4 Bartın İMKB Ortaokulu 3 1 2 140 156 4 0,00 0 0
3 Gazi Ortaokulu 3 0 3 85 207 3 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TOKİ Ortaokulu 65 30 Bartın İMKB Ortaokulu 18.12.2017 09:30
2 Hendekyanı Ortaokulu 69 18 Gazi Ortaokulu 18.12.2017 12:30
3 Bartın İMKB Ortaokulu 51 62 Hendekyanı Ortaokulu 19.12.2017 14:00
4 Gazi Ortaokulu 38 79 TOKİ Ortaokulu 19.12.2017 12:30
5 TOKİ Ortaokulu 68 53 Hendekyanı Ortaokulu 20.12.2017 09:30
6 Gazi Ortaokulu 29 59 Bartın İMKB Ortaokulu 20.12.2017 12:30

1. BÖLGE
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 Cumhuriyet Ortaokulu 2 2 0 111 58 4 0,00 0 0
3 ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ORTAOKULU 2 1 1 126 68 3 0,00 0 0
2 Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu 2 0 2 27 138 2 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Cumhuriyet Ortaokulu 57 13 Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu 18.12.2017 14:00
2 ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ORTAOKULU 45 54 Cumhuriyet Ortaokulu 19.12.2017 11:00
3 Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu 14 81 ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ORTAOKULU 20.12.2017 14:00

1. BÖLGE
BASKETBOL YILDIZ KIZLAR - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 4 2 2 118 240 4 0,00 0 0
1 Cumhuriyet Ortaokulu 4 2 2 122 146 4 0,00 0 0
3 Fatih Ortaokulu 4 2 2 246 100 4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Cumhuriyet Ortaokulu 40 30 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 18.12.2017 11:00
2 Fatih Ortaokulu 43 21 Cumhuriyet Ortaokulu 19.12.2017 09:30
3 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 29 80 Fatih Ortaokulu 20.12.2017 11:00

1. BÖLGE
FUTBOL GENÇ ERKEKLER A - FUTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMBATTIĞIYEDİĞİPUANAVERAJ
1 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4 3 0 1 11 3 10 8,00
5 Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4 3 1 0 12 8 9 4,00
2 Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi 4 2 1 1 11 6 7 5,00
3 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 4 1 3 0 3 13 3 -10,00
4 Bartın Lisesi 4 0 4 0 3 10 0 -7,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2 0 Bartın Lisesi 02.01.2018 10:00
2 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 1 5 Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi 02.01.2018 12:00
3 Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4 0 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 03.01.2018 10:00
4 Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi 1 1 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 03.01.2018 12:00
5 Bartın Lisesi 1 3 Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi 05.01.2018 10:00
6 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4 2 Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 05.01.2018 14:00
7 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 0 4 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 08.01.2018 10:00
8 Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 2 Bartın Lisesi 08.01.2018 12:00
9 Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi 2 3 Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 09.01.2018 10:00
10 Bartın Lisesi 0 2 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 09.01.2018 12:00

1. BÖLGE
DENİZLİ GENÇ KIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Güney Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 3 Çal Anadolu Lisesi 07.11.2017 10:00
2 Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi 7 0 Denizli Lisesi 07.11.2017 11:00
3 Çal Anadolu Lisesi 0 15 Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi 13.11.2017 12:00
4 Denizli Lisesi 3 0 Güney Çok Programlı Anadolu Lisesi 13.11.2017 13:00
5 Güney Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 3 Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi 17.11.2017 12:00
6 Denizli Lisesi 2 0 Çal Anadolu Lisesi 17.11.2017 13:00

1. BÖLGE
DENİZLİ GENÇ KIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Himmet-Nimet Özçelik Anadolu Lisesi 6 0 Sarayköy Anadolu Lisesi 07.11.2017 12:00
2 Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 6 4 Yatağan Müftü Arif Aksit Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 07.11.2017 13:00
3 Sarayköy Anadolu Lisesi 0 3 Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 13.11.2017 10:00
4 Yatağan Müftü Arif Aksit Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 2 5 Himmet-Nimet Özçelik Anadolu Lisesi 13.11.2017 11:00
5 Himmet-Nimet Özçelik Anadolu Lisesi 6 1 Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 17.11.2017 10:00
6 Yatağan Müftü Arif Aksit Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 3 2 Sarayköy Anadolu Lisesi 17.11.2017 11:00

1. BÖLGE
DENİZLİ GENÇ KIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 3. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Denizli Bozkurt Spor Lisesi 12 0 Lütfi Ege Anadolu Lisesi 09.11.2017 10:00
2 Pamukkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 6 Yaşar Saniye Gemici Anadolu Lisesi 09.11.2017 11:00
3 Lütfi Ege Anadolu Lisesi 1 3 Pamukkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.11.2017 12:00
4 Yaşar Saniye Gemici Anadolu Lisesi 0 8 Denizli Bozkurt Spor Lisesi 15.11.2017 13:00
5 Denizli Bozkurt Spor Lisesi 8 0 Pamukkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 22.11.2017 10:00
6 Yaşar Saniye Gemici Anadolu Lisesi 5 0 Lütfi Ege Anadolu Lisesi 22.11.2017 11:00

1. BÖLGE
DENİZLİ GENÇ KIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 4. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi 7 0 İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi 09.11.2017 13:00
2 Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 3 Acıpayam Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 09.11.2017 14:00
3 İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi 1 3 Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.11.2017 10:00
4 Acıpayam Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2 4 Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi 15.11.2017 11:00
5 Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi 1 2 Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 22.11.2017 12:00
6 Acıpayam Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 3 İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi 22.11.2017 13:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ KIZLAR A - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 2 2 Bartın Lisesi 27.11.2017 10:00
2 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 0 2 Şehit Erkan Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi 28.11.2017 10:00
3 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2 2 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 30.11.2017 11:00
4 Şehit Erkan Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi 1 1 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 30.11.2017 12:00
5 Bartın Lisesi 2 1 Şehit Erkan Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi 04.12.2017 12:00
6 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 0 2 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 04.12.2017 13:00
7 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 4 2 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 05.12.2017 10:00
8 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 3 Bartın Lisesi 05.12.2017 11:00
9 Şehit Erkan Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 2 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 07.12.2017 10:00
10 Bartın Lisesi 1 0 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 07.12.2017 11:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A - FUTSAL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 1 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 27.11.2017 11:00
2 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 2 6 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 28.11.2017 14:00
3 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2 5 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 29.11.2017 12:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A - FUTSAL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi 8 3 Köksal Toptan Anadolu Lisesi 27.11.2017 12:00
2 Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi 3 4 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi 28.11.2017 11:00
3 Köksal Toptan Anadolu Lisesi 0 1 Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi 29.11.2017 13:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A - FUTSAL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 12 0 Bartın Lisesi 27.11.2017 13:00
2 Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi 1 7 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 28.11.2017 12:00
3 Bartın Lisesi 3 3 Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi 29.11.2017 10:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A - FUTSAL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 4. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL BARTIN UĞUR TEMEL LİSESİ 2 1 Amasra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 27.11.2017 14:00
2 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 3 1 ÖZEL BARTIN UĞUR TEMEL LİSESİ 28.11.2017 13:00
3 Amasra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2 1 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 29.11.2017 11:00

1. BÖLGE
AYDIN İLİ HENTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi 10 38 İncirliova Spor Lisesi 03.11.2017 13:30
2 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 10 0 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 03.11.2017 15:00
3 Adviye-Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 6 21 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 07.11.2017 15:00
4 İncirliova Spor Lisesi 10 0 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 09.11.2017 14:00
5 Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi 22 2 Adviye-Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 13.11.2017 14:00
6 İncirliova Spor Lisesi 20 14 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 13.11.2017 12:30
7 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 18 18 Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi 16.11.2017 14:30
8 Adviye-Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10 28 İncirliova Spor Lisesi 16.11.2017 13:00
9 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 0 10 Adviye-Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16.11.2017 14:00
10 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 0 10 Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi 16.11.2017 14:00

1. BÖLGE
AYDIN İLİ HENTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 20 20 Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 08.11.2017 10:00
2 Nazilli Lisesi 14 13 İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 14.11.2017 09:30
3 Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15 24 Nazilli Lisesi 17.11.2017 10:30

1. BÖLGE
hentbol - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Lüleburgaz Doğa Anadolu Lisesi 07.11.2017 11:00
2 Kepirtepe Anadolu Lisesi Lüleburgaz Anadolu Lisesi 09.11.2017 12:00
3 Özel Lüleburgaz Doğa Anadolu Lisesi Kepirtepe Anadolu Lisesi 13.11.2017 14:00
4 Lüleburgaz Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 14.11.2017 14:00
5 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kepirtepe Anadolu Lisesi 15.11.2017 10:00
6 Lüleburgaz Anadolu Lisesi Özel Lüleburgaz Doğa Anadolu Lisesi 16.11.2017 10:00

1. BÖLGE
HENTBOL GENÇ ERKEKLER A - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 16 18 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 21.11.2017 12:30
2 Bartın Lisesi 15 9 Kurucaşile Anadolu Çok Programlı Lisesi 21.11.2017 11:00
3 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 24 10 Bartın Lisesi 22.11.2017 12:30
4 Kurucaşile Anadolu Çok Programlı Lisesi 8 17 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 22.11.2017 11:00
5 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 16 10 Bartın Lisesi 23.11.2017 14:00
6 Kurucaşile Anadolu Çok Programlı Lisesi 9 19 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 23.11.2017 11:00

1. BÖLGE
AYDIN HENTBOL GENÇ KIZLAR MAHALLİ YARIŞMALARI - HENTBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Söke Hilmi Firat Anadolu Lisesi 12 17 Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 03.11.2017 00:39
2 Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 8 25 İncirliova Spor Lisesi 07.11.2017 13:00
3 İncirliova Spor Lisesi 10 0 Söke Hilmi Firat Anadolu Lisesi 09.11.2017 12:00

1. BÖLGE
AYDIN HENTBOL GENÇ KIZLAR MAHALLİ YARIŞMALARI - HENTBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 0 10 Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 07.11.2017 12:00
2 Murat-Hale Küçükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10 0 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 13.11.2017 12:00
3 Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 17 8 Murat-Hale Küçükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16.11.2017 11:30

1. BÖLGE
HENTBOL GENÇ KIZLAR A - HENTBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA

1. BÖLGE
HENTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Atatürk Anadolu Lisesi Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi 13.11.2017 13:30
2 Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi 13.11.2017 14:45
3 Sivas İMKB Anadolu Lisesi Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi 14.11.2017 14:45
4 Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi Atatürk Anadolu Lisesi 14.11.2017 13:30
5 Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi 15.11.2017 14:45
6 Atatürk Anadolu Lisesi Sivas İMKB Anadolu Lisesi 15.11.2017 13:30
7 Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi Atatürk Anadolu Lisesi 16.11.2017 13:30
8 Sivas İMKB Anadolu Lisesi Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi 16.11.2017 14:45
9 Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi Sivas İMKB Anadolu Lisesi 17.11.2017 14:30
10 Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi 17.11.2017 13:15

1. BÖLGE
MASA TENİSİ GENÇ KIZLAR A - MASA TENİSİ >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ Cumhuriyet Anadolu Lisesi 19.12.2017 13:30
2 Nene Hatun Kız İmam Hatip Lisesi Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi 19.12.2017 14:00
3 Cumhuriyet Anadolu Lisesi Nene Hatun Kız İmam Hatip Lisesi 19.12.2017 14:30
4 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 19.12.2017 15:00
5 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ Nene Hatun Kız İmam Hatip Lisesi 19.12.2017 15:30
6 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi Cumhuriyet Anadolu Lisesi 19.12.2017 16:00

1. BÖLGE
MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER A - MASA TENİSİ >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Cumhuriyet Anadolu Lisesi Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi 18.12.2017 14:00
2 Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi Cumhuriyet Anadolu Lisesi 18.12.2017 14:00
3 Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi Şehit Sinan Oruç Çok Programlı Anadolu Lisesi 18.12.2017 14:00

1. BÖLGE
MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER A - MASA TENİSİ >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Bartın Lisesi Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi 18.12.2017 14:00
2 ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ANADOLU LİSESİ Bartın Lisesi 18.12.2017 14:00
3 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ANADOLU LİSESİ 18.12.2017 14:00

1. BÖLGE
MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER A - MASA TENİSİ >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18.12.2017 14:00
2 BARTIN ŞEHİT MUSTAFA YAMAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 18.12.2017 14:00
3 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BARTIN ŞEHİT MUSTAFA YAMAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 18.12.2017 14:00

1. BÖLGE
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A - VOLEYBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
3 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 Köksal Toptan Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 25.12.2017 13:00
2 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Köksal Toptan Anadolu Lisesi 25.12.2017 14:30
3 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 26.12.2017 13:00
4 Köksal Toptan Anadolu Lisesi Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 26.12.2017 14:30
5 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Köksal Toptan Anadolu Lisesi 27.12.2017 10:00
6 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 27.12.2017 11:30
7 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 28.12.2017 11:00
8 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 28.12.2017 12:30
9 Köksal Toptan Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 29.12.2017 09:00
10 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 29.12.2017 10:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ KIZLAR (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 3 3 0 117 55 6 0,00 0 0
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 3 2 1 153 109 5 0,00 0 0
3 Anıttepe Anadolu Lisesi 3 1 2 52 98 3 0,00 0 0
2 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 3 0 3 0 60 2 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 0 20 Anıttepe Anadolu Lisesi 00:00
2 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 20 0 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
3 Anıttepe Anadolu Lisesi 32 78 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 00:00
4 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 20 0 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
5 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 55 77 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 12.12.2017 14:30
6 Anıttepe Anadolu Lisesi 0 20 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 28.12.2017 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ KIZLAR (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 ERYAMAN BİLİM DOĞA LİSESİ 3 2 0 171 76 4 0,00 0 0
2 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 3 1 2 53 201 4 0,00 0 0
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 3 1 1 151 78 3 0,00 0 0
4 Tuzlucayır Anadolu Lisesi 3 0 3 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 20 0 Tuzlucayır Anadolu Lisesi 00:00
2 Tuzlucayır Anadolu Lisesi 0 20 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 00:00
3 ERYAMAN BİLİM DOĞA LİSESİ 20 0 Tuzlucayır Anadolu Lisesi 00:00
4 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 19 107 ERYAMAN BİLİM DOĞA LİSESİ 01.12.2017 13:00
5 ERYAMAN BİLİM DOĞA LİSESİ 64 57 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 12.12.2017 10:00
6 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 94 14 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 21.12.2017 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
5 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 4 4 0 279 150 8 0,00 0 0
3 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 4 3 1 270 173 7 0,00 0 0
4 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 4 2 2 225 237 6 0,00 0 0
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 4 1 3 220 270 5 0,00 0 0
2 Anıttepe Ortaokulu 4 0 4 151 315 4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 57 70 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 01.12.2017 10:00
2 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 79 45 Anıttepe Ortaokulu 01.12.2017 11:30
3 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 41 40 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 05.12.2017 14:30
4 Anıttepe Ortaokulu 46 75 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 11.12.2017 14:30
5 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 74 32 Anıttepe Ortaokulu 13.12.2017 10:00
6 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 43 76 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 13.12.2017 11:30
7 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 78 45 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 20.12.2017 10:00
8 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 75 39 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 20.12.2017 11:30
9 Anıttepe Ortaokulu 28 87 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 26.12.2017 10:00
10 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 42 73 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 26.12.2017 13:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu 4 3 0 196 111 6 0,00 0 0
3 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 4 2 1 181 116 5 0,00 0 0
2 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 4 1 2 151 167 4 0,00 0 0
1 Cebeci Ortaokulu 4 0 3 80 214 3 0,00 0 0
5 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 4 0 4 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 0 20 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 00:00
2 Cebeci Ortaokulu 20 0 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 00:00
3 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 0 20 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu 00:00
4 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 20 0 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 00:00
5 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 58 35 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 27.11.2017 10:00
6 Cebeci Ortaokulu 16 70 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu 01.12.2017 13:00
7 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 71 43 Cebeci Ortaokulu 06.12.2017 10:00
8 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu 66 45 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 13.12.2017 13:00
9 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 73 21 Cebeci Ortaokulu 20.12.2017 13:00
10 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu 60 50 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 26.12.2017 11:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 4 3 0 220 84 6 0,00 0 0
2 Fevzi Özbey Ortaokulu 4 2 1 216 126 5 0,00 0 0
5 Özel Liderler Ortaokulu 4 1 2 71 173 4 0,00 0 0
4 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 4 0 3 68 192 3 0,00 0 0
3 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 4 0 4 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 0 20 Fevzi Özbey Ortaokulu 00:00
2 Özel Liderler Ortaokulu 20 0 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 00:00
3 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 0 20 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 00:00
4 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 20 0 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 00:00
5 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 84 31 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 30.11.2017 11:30
6 Fevzi Özbey Ortaokulu 33 58 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 07.12.2017 13:00
7 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 37 88 Fevzi Özbey Ortaokulu 14.12.2017 10:00
8 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 78 20 Özel Liderler Ortaokulu 14.12.2017 11:30
9 Özel Liderler Ortaokulu 20 0 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 20.12.2017 10:00
10 Fevzi Özbey Ortaokulu 95 31 Özel Liderler Ortaokulu 26.12.2017 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 4. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 4 4 0 364 182 8 0,00 0 0
2 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 4 3 1 257 237 7 0,00 0 0
3 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 4 2 2 242 235 6 0,00 0 0
4 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 4 1 3 172 231 5 0,00 0 0
5 ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 4 0 4 140 290 4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 79 40 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 30.11.2017 13:00
2 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 70 75 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 01.12.2017 10:00
3 ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 37 54 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 07.12.2017 14:30
4 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 54 94 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 07.12.2017 10:00
5 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 38 54 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 14.12.2017 13:00
6 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 109 45 ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 14.12.2017 14:30
7 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 43 82 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 20.12.2017 13:00
8 ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 23 53 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 20.12.2017 11:30
9 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 74 35 ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 26.12.2017 13:00
10 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 41 75 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 26.12.2017 11:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 5. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 4 4 0 322 175 8 0,00 0 0
5 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 4 3 1 363 267 7 0,00 0 0
3 Beytepe Ortaokulu 4 1 2 233 187 4 0,00 0 0
2 Kardelen Ortaokulu 4 0 3 86 294 3 0,00 0 0
4 ÖZEL US ORTAOKULU 4 0 4 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 100 43 ÖZEL US ORTAOKULU 01.12.2017 11:30
2 Beytepe Ortaokulu 112 36 Kardelen Ortaokulu 05.12.2017 10:00
3 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 87 73 Beytepe Ortaokulu 07.12.2017 11:30
4 Kardelen Ortaokulu 16 87 ÖZEL ARI ORTAOKULU 07.12.2017 13:00
5 ÖZEL US ORTAOKULU 0 20 Kardelen Ortaokulu 15.12.2017 10:00
6 ÖZEL ARI ORTAOKULU 71 68 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 15.12.2017 11:30
7 ÖZEL US ORTAOKULU 0 20 Beytepe Ortaokulu 15.12.2017 10:00
8 Beytepe Ortaokulu 48 64 ÖZEL ARI ORTAOKULU 22.12.2017 10:00
9 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 113 89 ÖZEL US ORTAOKULU 22.12.2017 11:30
10 Kardelen Ortaokulu 34 95 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 27.12.2017 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 6. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 5 3 1 239 180 7 0,00 0 0
3 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 5 3 0 363 133 6 0,00 0 0
5 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 5 2 2 192 211 6 0,00 0 0
4 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 5 1 3 99 196 5 0,00 0 0
2 Namık Kemal Ortaokulu 5 -1 4 68 281 2 0,00 0 0
6 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 5 0 5 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 20 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 00:00
2 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 20 0 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 00:00
3 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 20 Namık Kemal Ortaokulu 00:00
4 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 20 0 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 14:30
5 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 20 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 00:00
6 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 26 40 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 00:00
7 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 72 21 Namık Kemal Ortaokulu 05.12.2017 00:00
8 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 84 14 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 05.12.2017 00:00
9 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 59 48 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 07.12.2017 14:30
10 Namık Kemal Ortaokulu 20 120 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 08.12.2017 14:30
11 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 32 105 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 13.12.2017 14:30
12 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 52 31 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 15.12.2017 13:00
13 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 74 67 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 21.12.2017 14:30
14 Namık Kemal Ortaokulu 20 28 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 22.12.2017 13:00
15 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 61 27 Namık Kemal Ortaokulu 25.12.2017 13:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
3.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 5 4 1 340 250 9 0,00 0 0
5 ÖZEL ARI ORTAOKULU 5 4 1 284 236 9 0,00 0 0
6 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 5 4 1 330 240 9 0,00 0 0
3 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 5 2 3 207 265 7 0,00 0 0
2 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 5 1 4 254 318 6 0,00 0 0
1 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 5 0 5 222 328 5 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 76 33 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 04.01.2018 10:00
2 ÖZEL ARI ORTAOKULU 54 33 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 04.01.2018 11:30
3 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 43 59 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 04.01.2018 13:00
4 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 55 68 ÖZEL ARI ORTAOKULU 08.01.2018 10:00
5 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 75 62 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 08.01.2018 11:30
6 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 46 49 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 08.01.2018 13:00
7 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 33 68 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 10.01.2018 10:00
8 ÖZEL ARI ORTAOKULU 55 37 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 10.01.2018 11:30
9 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 76 63 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 10.01.2018 13:00
10 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 45 38 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 12.01.2018 11:30
11 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 41 76 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 12.01.2018 13:00
12 ÖZEL ARI ORTAOKULU 36 49 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 12.01.2018 10:00
13 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 63 71 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 16.01.2018 10:00
14 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 67 33 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 16.01.2018 11:30
15 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 62 71 ÖZEL ARI ORTAOKULU 16.01.2018 13:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 4 4 0 255 146 8 0,00 0 0
1 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 4 3 1 228 169 7 0,00 0 0
5 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 4 2 2 250 174 6 0,00 0 0
2 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 4 1 3 220 205 5 0,00 0 0
3 Muammer Şahin Ortaokulu 4 0 4 104 363 4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 33 56 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 25.12.2017 10:00
2 Muammer Şahin Ortaokulu 18 81 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 25.12.2017 13:00
3 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 116 22 Muammer Şahin Ortaokulu 29.12.2017 13:00
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 49 55 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 29.12.2017 14:30
5 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 65 46 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 02.01.2018 13:00
6 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 66 32 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 02.01.2018 14:30
7 Muammer Şahin Ortaokulu 32 74 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 09.01.2018 10:00
8 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 35 42 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 09.01.2018 11:30
9 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 44 67 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 11.01.2018 11:30
10 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 92 32 Muammer Şahin Ortaokulu 11.01.2018 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 Beytepe Ortaokulu 4 4 0 269 191 8 0,00 0 0
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 4 3 1 321 133 7 0,00 0 0
5 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU 4 2 2 210 230 6 0,00 0 0
4 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 4 1 3 167 251 5 0,00 0 0
3 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 4 0 4 123 285 4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU 58 36 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 02.01.2018 14:30
2 Beytepe Ortaokulu 50 45 ÖZEL ARI ORTAOKULU 03.01.2018 10:00
3 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 64 73 Beytepe Ortaokulu 04.01.2018 13:00
4 ÖZEL ARI ORTAOKULU 87 40 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU 04.01.2018 14:30
5 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 30 98 ÖZEL ARI ORTAOKULU 09.01.2018 13:00
6 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU 51 29 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 09.01.2018 14:30
7 Beytepe Ortaokulu 78 61 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU 11.01.2018 13:00
8 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 61 36 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 11.01.2018 14:30
9 ÖZEL ARI ORTAOKULU 91 13 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 22.01.2018 14:30
10 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 21 68 Beytepe Ortaokulu 25.01.2018 11:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 5 5 0 497 213 10 284,00 0 0
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 5 4 1 440 277 9 163,00 0 0
6 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 5 3 2 373 273 8 100,00 0 0
3 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 5 2 3 396 290 7 106,00 0 0
5 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 5 1 4 162 429 6 -267,00 0 0
4 İncesu Anadolu Lisesi 5 0 5 142 528 5 -386,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 64 68 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 17.11.2017 14:30
2 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 17 94 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 17.11.2017 10:00
3 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 109 10 İncesu Anadolu Lisesi 17.11.2017 11:30
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 118 19 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 24.11.2017 10:00
5 İncesu Anadolu Lisesi 14 108 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 24.11.2017 11:30
6 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 88 53 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 24.11.2017 13:00
7 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 111 44 İncesu Anadolu Lisesi 28.11.2017 11:00
8 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 30 104 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 28.11.2017 13:00
9 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 66 87 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 04.12.2017 10:00
10 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 131 36 İncesu Anadolu Lisesi 04.12.2017 11:30
11 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 27 75 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 04.12.2017 13:00
12 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 51 100 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 07.12.2017 10:00
13 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 75 64 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 08.12.2017 11:30
14 İncesu Anadolu Lisesi 38 69 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 08.12.2017 13:00
15 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 56 84 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 11.12.2017 11:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 4 2 0 92 64 4 28,00 0 0
5 TVF Spor Lisesi 4 1 2 104 72 3 32,00 0 0
3 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 6 0 6 0 0 0 0,00 0 0
2 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 5 -1 5 -20 0 -2 -20,00 0 0
1 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 5 -1 5 0 0 -4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 0 20 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 00:00
2 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
3 TVF Spor Lisesi 20 0 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 00:00
4 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 20 0 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 00:00
5 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 20 0 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
6 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 0 20 TVF Spor Lisesi 00:00
7 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 00:00
8 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 0 20 TVF Spor Lisesi 00:00
9 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 20 0 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 00:00
10 TVF Spor Lisesi 64 72 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 05.12.2017 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 4 3 0 290 177 6 0,00 0 0
5 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 4 2 1 215 214 5 0,00 0 0
2 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 4 1 2 191 228 4 0,00 0 0
4 Betül Can Anadolu Lisesi 4 0 3 137 214 3 0,00 0 0
3 Selçuklu Anadolu Lisesi 4 0 4 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 20 0 Selçuklu Anadolu Lisesi 00:00
2 Selçuklu Anadolu Lisesi 0 20 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 00:00
3 Betül Can Anadolu Lisesi 20 0 Selçuklu Anadolu Lisesi 00:00
4 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 92 45 Betül Can Anadolu Lisesi 20.11.2017 00:00
5 Selçuklu Anadolu Lisesi 0 20 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 20.11.2017 00:00
6 Betül Can Anadolu Lisesi 51 57 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 29.11.2017 13:00
7 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 99 72 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 29.11.2017 14:30
8 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 60 99 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 01.12.2017 14:30
9 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 65 41 Betül Can Anadolu Lisesi 05.12.2017 11:30
10 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 74 78 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 11.12.2017 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
1.Tur 4. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
5 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 4 4 0 277 141 8 0,00 0 0
4 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 4 3 1 292 180 7 0,00 0 0
3 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 4 2 2 204 236 6 0,00 0 0
1 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 4 1 3 157 293 5 0,00 0 0
2 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 4 0 4 0 80 2 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 0 20 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 00:00
2 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 20 0 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 00:00
3 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 20 0 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 20.11.2017 14:30
4 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 48 108 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 23.11.2017 13:00
5 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 80 44 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 27.11.2017 13:00
6 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 32 105 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 30.11.2017 10:00
7 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 80 57 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 05.12.2017 13:00
8 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 72 65 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 05.12.2017 14:30
9 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 99 60 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 08.12.2017 10:00
10 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 0 20 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 11.12.2017 11:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
2.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 3 3 0 281 189 6 0,00 0 0
2 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 3 2 1 242 227 5 0,00 0 0
4 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 3 1 2 203 224 4 0,00 0 0
3 TVF Spor Lisesi 3 0 3 194 280 3 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 88 54 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 19.12.2017 10:00
2 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 94 71 TVF Spor Lisesi 19.12.2017 11:30
3 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 63 67 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 22.12.2017 10:00
4 TVF Spor Lisesi 54 100 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 22.12.2017 11:30
5 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 93 81 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 03.01.2018 10:00
6 TVF Spor Lisesi 69 86 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 03.01.2018 11:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
2.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 3 3 0 237 140 6 0,00 0 0
3 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 3 2 1 215 166 5 0,00 0 0
2 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 3 1 2 176 212 4 0,00 0 0
4 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 3 0 3 164 274 3 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 106 48 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 19.12.2017 13:00
2 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 51 80 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 19.12.2017 14:30
3 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 59 77 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 22.12.2017 13:00
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 44 58 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 22.12.2017 14:30
5 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 73 48 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 03.01.2018 14:30
6 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 91 57 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 03.01.2018 13:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 4 3 0 120 70 6 0,00 0 0
5 Namık Kemal Ortaokulu 4 2 1 139 79 5 0,00 0 0
3 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 3 0 2 33 102 2 0,00 0 0
4 Muammer Şahin Ortaokulu 3 0 2 42 83 2 0,00 0 0
2 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 4 0 4 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 20 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU
2 Muammer Şahin Ortaokulu 20 0 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU
3 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 20 0 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU
4 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 20 Namık Kemal Ortaokulu
5 Muammer Şahin Ortaokulu ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU
6 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 37 18 Muammer Şahin Ortaokulu 12.01.2018 14:30
7 Namık Kemal Ortaokulu 58 16 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 18.01.2018 14:00
8 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 39 35 Namık Kemal Ortaokulu 07.02.2018 10:00
9 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 17 44 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 09.02.2018 13:00
10 Namık Kemal Ortaokulu 46 24 Muammer Şahin Ortaokulu 09.02.2018 14:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 3 3 0 162 35 6 0,00 0 0
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 3 2 1 110 84 5 0,00 0 0
4 Şehitler Ortaokulu 3 1 2 44 99 4 0,00 0 0
2 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU 3 0 3 47 145 3 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 46 16 Şehitler Ortaokulu 16.01.2018 10:00
2 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU 10 78 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 16.01.2018 11:30
3 Şehitler Ortaokulu 18 13 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU 18.01.2018 11:30
4 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 44 15 ÖZEL ARI ORTAOKULU 18.01.2018 13:00
5 ÖZEL ARI ORTAOKULU 49 24 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU 07.02.2018 11:30
6 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 40 10 Şehitler Ortaokulu 07.02.2018 13:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 3 3 0 141 96 6 0,00 0 0
1 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 3 2 1 142 116 5 0,00 0 0
4 Beytepe Ortaokulu 3 1 2 100 116 4 0,00 0 0
2 Şehitlik Ortaokulu 3 0 3 67 122 3 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 54 32 Beytepe Ortaokulu 16.01.2018 13:00
2 Şehitlik Ortaokulu 15 47 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 16.01.2018 14:30
3 Beytepe Ortaokulu 32 25 Şehitlik Ortaokulu 18.01.2018 14:30
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 57 45 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 18.01.2018 12:30
5 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 43 27 Şehitlik Ortaokulu 09.02.2018 10:00
6 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 37 36 Beytepe Ortaokulu 09.02.2018 11:30

2. BÖLGE
YILDIZ KIZ FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ (2018) - FUTSAL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Yahya Kemal Ortaokulu NECDET SEÇKİNÖZ ORTAOKULU
2 Namık Kemal Ortaokulu Kuyubaşı Ortaokulu
3 NECDET SEÇKİNÖZ ORTAOKULU Namık Kemal Ortaokulu
4 Kuyubaşı Ortaokulu Yahya Kemal Ortaokulu
5 Yahya Kemal Ortaokulu Namık Kemal Ortaokulu
6 Kuyubaşı Ortaokulu NECDET SEÇKİNÖZ ORTAOKULU

2. BÖLGE
YILDIZ KIZ FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ (2018) - FUTSAL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Çigiltepe Ortaokulu Ufuktepe Ortaokulu
2 Cebeci Ortaokulu Çigiltepe Ortaokulu
3 Ufuktepe Ortaokulu Cebeci Ortaokulu

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL GEÇ KIZ (B) İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> GENÇLER B >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
5 Ankara Fen Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 Gazi Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
6 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ
2 Ankara Fen Lisesi Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi
3 Gazi Anadolu Lisesi ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ Ankara Fen Lisesi
5 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ
6 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Gazi Anadolu Lisesi
7 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
8 Ankara Fen Lisesi Gazi Anadolu Lisesi
9 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi
10 Gazi Anadolu Lisesi TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ
11 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
12 Ankara Fen Lisesi MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ
13 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi
14 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ Gazi Anadolu Lisesi
15 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Ankara Fen Lisesi

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL GEÇ KIZ (B) İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> GENÇLER B >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
4 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 Atatürk Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
6 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 TVF Spor Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ
2 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ Atatürk Anadolu Lisesi
3 TVF Spor Lisesi ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ
4 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ
5 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ
6 Atatürk Anadolu Lisesi TVF Spor Lisesi
7 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ
8 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ TVF Spor Lisesi
9 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ Atatürk Anadolu Lisesi
10 TVF Spor Lisesi ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ
11 Atatürk Anadolu Lisesi ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ
12 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ
13 ÖZEL ARI ANADOLU VE ARI FEN LİSESİ Atatürk Anadolu Lisesi
14 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ TVF Spor Lisesi
15 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
4 Ertuğrulgazi Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 Ertuğrulgazi Ortaokulu
2 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU 0 0 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu
3 Ertuğrulgazi Ortaokulu 0 0 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU
4 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu 0 0 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU
5 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU
6 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu 0 0 Ertuğrulgazi Ortaokulu

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
1 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 Ayten-Şaban Diri Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 Hafize Özal Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
3 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 Kardelen Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 ÖZEL ANKARA MAYA ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
1 Haydar Aliyev Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 4. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
4 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1
2
3
4
5
6

4. BÖLGE
HENTBOL - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
2 BATMAN SPOR LİSESİ MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
4 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
5 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
6 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
7 ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ BATMAN SPOR LİSESİ
8 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
9 Petrol Anadolu Lisesi Turgut Özal Anadolu Lisesi
10 Yunus Emre Anadolu Lisesi ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ
11 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
12 BATMAN SPOR LİSESİ MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
13 ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ Raman Anadolu Lisesi
14 Turgut Özal Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
15 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Yunus Emre Anadolu Lisesi
16 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
17 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Petrol Anadolu Lisesi
18 Raman Anadolu Lisesi MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
19 BATMAN SPOR LİSESİ Turgut Özal Anadolu Lisesi
20 Yunus Emre Anadolu Lisesi Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
21 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ
22 Petrol Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
23 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Raman Anadolu Lisesi
24 Turgut Özal Anadolu Lisesi Yunus Emre Anadolu Lisesi
25 BATMAN SPOR LİSESİ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
26 ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
27 Yunus Emre Anadolu Lisesi Petrol Anadolu Lisesi
28 Raman Anadolu Lisesi Turgut Özal Anadolu Lisesi
29 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
30 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Yunus Emre Anadolu Lisesi
31 Turgut Özal Anadolu Lisesi ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ
32 Petrol Anadolu Lisesi Raman Anadolu Lisesi
33 Yunus Emre Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
34 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Turgut Özal Anadolu Lisesi
35 Raman Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
36 ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ Petrol Anadolu Lisesi

4. BÖLGE
HENTBOL - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 Altındağ / Ankara
Tel:+ 90 312 596 60 00 Faks: + 90 312 596 60 10
2013 © Tüm hakları saklıdır.
designed by Saldemsoft Yazılım

Ziyaretçiler


Online Ziyaretçi : 2436
Toplam Ziyaretçi : 18525019