×
Filtreleme Kriterleri
Eğitim Öğretim Yılı :
PUAN DURUMLARI
- - -


1. BÖLGE
BADMİNTON GENÇ KIZ A - BADMİNTON >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi 12.12.2017 10:00
2 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Bartın Lisesi 12.12.2017 10:00
3 Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 13.12.2017 10:00
4 Bartın Lisesi Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 13.12.2017 10:00
5 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 14.12.2017 10:00
6 Bartın Lisesi Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi 14.12.2017 10:00

1. BÖLGE
BADMİNTON GENÇ ERKEKLER A - BADMİNTON >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bartın Lisesi 12.12.2017 11:00
2 Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 13.12.2017 11:00
3 Bartın Lisesi Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi 14.12.2017 11:00

1. BÖLGE
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 Bartın İMKB Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 Gazi Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 Hendekyanı Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 TOKİ Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TOKİ Ortaokulu Bartın İMKB Ortaokulu 18.12.2017 09:30
2 Hendekyanı Ortaokulu Gazi Ortaokulu 18.12.2017 12:30
3 Bartın İMKB Ortaokulu Hendekyanı Ortaokulu 19.12.2017 14:00
4 Gazi Ortaokulu TOKİ Ortaokulu 19.12.2017 12:30
5 TOKİ Ortaokulu Hendekyanı Ortaokulu 20.12.2017 09:30
6 Gazi Ortaokulu Bartın İMKB Ortaokulu 20.12.2017 12:30

1. BÖLGE
BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 Cumhuriyet Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Cumhuriyet Ortaokulu Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu 18.12.2017 14:00
2 ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ORTAOKULU Cumhuriyet Ortaokulu 19.12.2017 11:00
3 Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ORTAOKULU 20.12.2017 14:00

1. BÖLGE
BASKETBOL YILDIZ KIZLAR - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 4 2 2 0 0 4 0,00 0 0
1 Cumhuriyet Ortaokulu 4 2 2 0 0 4 0,00 0 0
3 Fatih Ortaokulu 4 2 2 0 0 4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Cumhuriyet Ortaokulu 0 0 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 18.12.2017 11:00
2 Fatih Ortaokulu 0 0 Cumhuriyet Ortaokulu 19.12.2017 09:30
3 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 0 0 Fatih Ortaokulu 20.12.2017 11:00

1. BÖLGE
DENİZLİ GENÇ KIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Güney Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 3 Çal Anadolu Lisesi 07.11.2017 10:00
2 Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi 7 0 Denizli Lisesi 07.11.2017 11:00
3 Çal Anadolu Lisesi 0 15 Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi 13.11.2017 12:00
4 Denizli Lisesi 3 0 Güney Çok Programlı Anadolu Lisesi 13.11.2017 13:00
5 Güney Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 3 Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi 17.11.2017 12:00
6 Denizli Lisesi 2 0 Çal Anadolu Lisesi 17.11.2017 13:00

1. BÖLGE
DENİZLİ GENÇ KIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Himmet-Nimet Özçelik Anadolu Lisesi 6 0 Sarayköy Anadolu Lisesi 07.11.2017 12:00
2 Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 6 4 Yatağan Müftü Arif Aksit Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 07.11.2017 13:00
3 Sarayköy Anadolu Lisesi 0 3 Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 13.11.2017 10:00
4 Yatağan Müftü Arif Aksit Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 2 5 Himmet-Nimet Özçelik Anadolu Lisesi 13.11.2017 11:00
5 Himmet-Nimet Özçelik Anadolu Lisesi 6 1 Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 17.11.2017 10:00
6 Yatağan Müftü Arif Aksit Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 3 2 Sarayköy Anadolu Lisesi 17.11.2017 11:00

1. BÖLGE
DENİZLİ GENÇ KIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 3. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Denizli Bozkurt Spor Lisesi 12 0 Lütfi Ege Anadolu Lisesi 09.11.2017 10:00
2 Pamukkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 6 Yaşar Saniye Gemici Anadolu Lisesi 09.11.2017 11:00
3 Lütfi Ege Anadolu Lisesi 1 3 Pamukkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.11.2017 12:00
4 Yaşar Saniye Gemici Anadolu Lisesi 0 8 Denizli Bozkurt Spor Lisesi 15.11.2017 13:00
5 Denizli Bozkurt Spor Lisesi 8 0 Pamukkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 22.11.2017 10:00
6 Yaşar Saniye Gemici Anadolu Lisesi 5 0 Lütfi Ege Anadolu Lisesi 22.11.2017 11:00

1. BÖLGE
DENİZLİ GENÇ KIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 4. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi 7 0 İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi 09.11.2017 13:00
2 Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 3 Acıpayam Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 09.11.2017 14:00
3 İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi 1 3 Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.11.2017 10:00
4 Acıpayam Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2 4 Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi 15.11.2017 11:00
5 Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi 1 2 Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 22.11.2017 12:00
6 Acıpayam Çamlık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 3 İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi 22.11.2017 13:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ KIZLAR A - FUTSAL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 2 2 Bartın Lisesi 27.11.2017 10:00
2 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 0 2 Şehit Erkan Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi 28.11.2017 10:00
3 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2 2 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 30.11.2017 11:00
4 Şehit Erkan Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi 1 1 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 30.11.2017 12:00
5 Bartın Lisesi 2 1 Şehit Erkan Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi 04.12.2017 12:00
6 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 0 2 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 04.12.2017 13:00
7 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 4 2 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 05.12.2017 10:00
8 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 3 Bartın Lisesi 05.12.2017 11:00
9 Şehit Erkan Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 2 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 07.12.2017 10:00
10 Bartın Lisesi 1 0 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 07.12.2017 11:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A - FUTSAL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1 1 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 27.11.2017 11:00
2 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 2 6 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 28.11.2017 14:00
3 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2 5 Kozcağız Anadolu Çok Programlı Lisesi 29.11.2017 12:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A - FUTSAL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi 8 3 Köksal Toptan Anadolu Lisesi 27.11.2017 12:00
2 Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi 3 4 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi 28.11.2017 11:00
3 Köksal Toptan Anadolu Lisesi 0 1 Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi 29.11.2017 13:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A - FUTSAL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 12 0 Bartın Lisesi 27.11.2017 13:00
2 Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi 1 7 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 28.11.2017 12:00
3 Bartın Lisesi 3 3 Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi 29.11.2017 10:00

1. BÖLGE
FUTSAL GENÇ ERKEKLER A - FUTSAL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 4. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL BARTIN UĞUR TEMEL LİSESİ 2 1 Amasra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 27.11.2017 14:00
2 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 3 1 ÖZEL BARTIN UĞUR TEMEL LİSESİ 28.11.2017 13:00
3 Amasra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2 1 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 29.11.2017 11:00

1. BÖLGE
AYDIN İLİ HENTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi 10 38 İncirliova Spor Lisesi 03.11.2017 13:30
2 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 10 0 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 03.11.2017 15:00
3 Adviye-Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 6 21 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 07.11.2017 15:00
4 İncirliova Spor Lisesi 10 0 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 09.11.2017 14:00
5 Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi 22 2 Adviye-Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 13.11.2017 14:00
6 İncirliova Spor Lisesi 20 14 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 13.11.2017 12:30
7 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 18 18 Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi 16.11.2017 14:30
8 Adviye-Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10 28 İncirliova Spor Lisesi 16.11.2017 13:00
9 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 0 10 Adviye-Ertuğrul Acun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16.11.2017 14:00
10 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 0 10 Emel-Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi 16.11.2017 14:00

1. BÖLGE
AYDIN İLİ HENTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 20 20 Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 08.11.2017 10:00
2 Nazilli Lisesi 14 13 İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 14.11.2017 09:30
3 Nazilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15 24 Nazilli Lisesi 17.11.2017 10:30

1. BÖLGE
hentbol - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Lüleburgaz Doğa Anadolu Lisesi 07.11.2017 11:00
2 Kepirtepe Anadolu Lisesi Lüleburgaz Anadolu Lisesi 09.11.2017 12:00
3 Özel Lüleburgaz Doğa Anadolu Lisesi Kepirtepe Anadolu Lisesi 13.11.2017 14:00
4 Lüleburgaz Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 14.11.2017 14:00
5 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kepirtepe Anadolu Lisesi 15.11.2017 10:00
6 Lüleburgaz Anadolu Lisesi Özel Lüleburgaz Doğa Anadolu Lisesi 16.11.2017 10:00

1. BÖLGE
HENTBOL GENÇ ERKEKLER A - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 16 18 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 21.11.2017 12:30
2 Bartın Lisesi 15 9 Kurucaşile Anadolu Çok Programlı Lisesi 21.11.2017 11:00
3 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 24 10 Bartın Lisesi 22.11.2017 12:30
4 Kurucaşile Anadolu Çok Programlı Lisesi 8 17 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 22.11.2017 11:00
5 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 16 10 Bartın Lisesi 23.11.2017 14:00
6 Kurucaşile Anadolu Çok Programlı Lisesi 9 19 Cumhuriyet Anadolu Lisesi 23.11.2017 11:00

1. BÖLGE
AYDIN HENTBOL GENÇ KIZLAR MAHALLİ YARIŞMALARI - HENTBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Söke Hilmi Firat Anadolu Lisesi 12 17 Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 03.11.2017 00:39
2 Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 8 25 İncirliova Spor Lisesi 07.11.2017 13:00
3 İncirliova Spor Lisesi 10 0 Söke Hilmi Firat Anadolu Lisesi 09.11.2017 12:00

1. BÖLGE
AYDIN HENTBOL GENÇ KIZLAR MAHALLİ YARIŞMALARI - HENTBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 0 10 Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 07.11.2017 12:00
2 Murat-Hale Küçükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10 0 ÖZEL SÖKE DOĞA ANADOLU LİSESİ 13.11.2017 12:00
3 Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 17 8 Murat-Hale Küçükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16.11.2017 11:30

1. BÖLGE
HENTBOL GENÇ KIZLAR A - HENTBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA

1. BÖLGE
HENTBOL GENÇ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Atatürk Anadolu Lisesi Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi 13.11.2017 13:30
2 Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi 13.11.2017 14:45
3 Sivas İMKB Anadolu Lisesi Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi 14.11.2017 14:45
4 Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi Atatürk Anadolu Lisesi 14.11.2017 13:30
5 Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi 15.11.2017 14:45
6 Atatürk Anadolu Lisesi Sivas İMKB Anadolu Lisesi 15.11.2017 13:30
7 Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi Atatürk Anadolu Lisesi 16.11.2017 13:30
8 Sivas İMKB Anadolu Lisesi Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi 16.11.2017 14:45
9 Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi Sivas İMKB Anadolu Lisesi 17.11.2017 14:30
10 Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi 17.11.2017 13:15

1. BÖLGE
MASA TENİSİ GENÇ KIZLAR A - MASA TENİSİ >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ Cumhuriyet Anadolu Lisesi 19.12.2017 13:30
2 Nene Hatun Kız İmam Hatip Lisesi Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi 19.12.2017 14:00
3 Cumhuriyet Anadolu Lisesi Nene Hatun Kız İmam Hatip Lisesi 19.12.2017 14:30
4 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 19.12.2017 15:00
5 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ Nene Hatun Kız İmam Hatip Lisesi 19.12.2017 15:30
6 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi Cumhuriyet Anadolu Lisesi 19.12.2017 16:00

1. BÖLGE
MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER A - MASA TENİSİ >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Cumhuriyet Anadolu Lisesi Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi 18.12.2017 14:00
2 Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi Cumhuriyet Anadolu Lisesi 18.12.2017 14:00
3 Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi Ulus Kumluca Anadolu Çok Programlı Lisesi 18.12.2017 14:00

1. BÖLGE
MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER A - MASA TENİSİ >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Bartın Lisesi Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi 18.12.2017 14:00
2 ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ANADOLU LİSESİ Bartın Lisesi 18.12.2017 14:00
3 Ulus Abdipaşa Anadolu Çok Programlı Lisesi ÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ANADOLU LİSESİ 18.12.2017 14:00

1. BÖLGE
MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER A - MASA TENİSİ >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18.12.2017 14:00
2 BARTIN ŞEHİT MUSTAFA YAMAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ 18.12.2017 14:00
3 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BARTIN ŞEHİT MUSTAFA YAMAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 18.12.2017 14:00

1. BÖLGE
VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A - VOLEYBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
3 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 Köksal Toptan Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 25.12.2017 13:00
2 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Köksal Toptan Anadolu Lisesi 25.12.2017 14:30
3 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 26.12.2017 13:00
4 Köksal Toptan Anadolu Lisesi Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 26.12.2017 14:30
5 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Köksal Toptan Anadolu Lisesi 27.12.2017 10:00
6 Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 27.12.2017 11:30
7 Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 28.12.2017 11:00
8 Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 28.12.2017 12:30
9 Köksal Toptan Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 29.12.2017 09:00
10 Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi 29.12.2017 10:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ KIZLAR (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 Anıttepe Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00
2 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi Anıttepe Anadolu Lisesi 00:00
3 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
4 Anıttepe Anadolu Lisesi ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 00:00
5 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
6 Anıttepe Anadolu Lisesi TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ KIZLAR (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 ERYAMAN BİLİM DOĞA LİSESİ 2 2 0 127 19 4 0,00 0 0
2 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 2 1 1 39 107 3 0,00 0 0
4 Tuzlucayır Anadolu Lisesi 3 0 3 0 60 3 0,00 0 0
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 1 1 0 20 0 2 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 20 0 Tuzlucayır Anadolu Lisesi 00:00
2 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 19 107 ERYAMAN BİLİM DOĞA LİSESİ 00:00
3 Tuzlucayır Anadolu Lisesi 0 20 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 00:00
4 ERYAMAN BİLİM DOĞA LİSESİ ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00
5 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 00:00
6 ERYAMAN BİLİM DOĞA LİSESİ 20 0 Tuzlucayır Anadolu Lisesi 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ KIZLAR (A) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi 4 0 4 0 80 4 0,00 0 0
2 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 1 1 0 20 0 2 0,00 0 0
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 1 1 0 20 0 2 0,00 0 0
5 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 1 1 0 20 0 2 0,00 0 0
4 Ankara Atatürk Lisesi 1 1 0 20 0 2 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ Ankara Atatürk Lisesi 00:00
2 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi 0 20 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 00:00
3 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 20 0 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi 00:00
4 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00
5 Ankara Atatürk Lisesi ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 00:00
6 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
7 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi 0 20 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ
8 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi Ankara Atatürk Lisesi 00:00
9 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
10 Ankara Atatürk Lisesi 20 0 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ KIZLAR (A) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER A >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 Fatih Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 ŞEHİT OĞUZHAN YAŞAR ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 ÖZEL ÜÇGEN TEMEL LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Fatih Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ÖZEL ÜÇGEN TEMEL LİSESİ 21.11.2017 13:00
2 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ ÖZEL ÜÇGEN TEMEL LİSESİ 05.12.2017 13:00
3 ŞEHİT OĞUZHAN YAŞAR ANADOLU LİSESİ Fatih Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 05.12.2017 14:30
4 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ Fatih Özcan Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12.12.2017 13:00
5 ÖZEL ÜÇGEN TEMEL LİSESİ ŞEHİT OĞUZHAN YAŞAR ANADOLU LİSESİ 12.12.2017 14:30
6 ŞEHİT OĞUZHAN YAŞAR ANADOLU LİSESİ ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 21.12.2017 14:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 2 1 1 119 86 3 0,00 0 0
5 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 1 1 0 41 40 2 0,00 0 0
4 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 1 1 0 70 57 2 0,00 0 0
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 1 0 1 57 70 1 0,00 0 0
2 Anıttepe Ortaokulu 1 0 1 45 79 1 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Anıttepe Ortaokulu ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
2 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu Anıttepe Ortaokulu 00:00
3 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 00:00
4 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
5 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 00:00
6 Anıttepe Ortaokulu ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 00:00
7 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 00:00
8 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 57 70 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 01.12.2017 10:00
9 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 79 45 Anıttepe Ortaokulu 01.12.2017 11:30
10 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 41 40 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 05.12.2017 14:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 2 1 1 106 101 3 0,00 0 0
1 Cebeci Ortaokulu 2 0 2 59 141 2 0,00 0 0
4 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu 1 1 0 70 16 2 0,00 0 0
3 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 1 1 0 58 35 2 0,00 0 0
5 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 00:00
2 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 00:00
3 Cebeci Ortaokulu Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 00:00
4 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU Cebeci Ortaokulu 00:00
5 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu 00:00
6 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 00:00
7 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 00:00
8 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ORTAOKULU 58 35 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 27.11.2017 10:00
9 Cebeci Ortaokulu 16 70 Hasan-Şükran Saruhan Ortaokulu 01.12.2017 13:00
10 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 71 43 Cebeci Ortaokulu 06.12.2017 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 3 2 0 142 64 4 0,00 0 0
2 Fevzi Özbey Ortaokulu 2 0 1 33 58 1 0,00 0 0
4 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 2 0 1 31 84 1 0,00 0 0
3 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 4 0 4 0 0 0 0,00 0 0
5 Özel Liderler Ortaokulu 1 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU Fevzi Özbey Ortaokulu 00:00
2 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu Özel Liderler Ortaokulu 00:00
3 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 0 20 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 00:00
4 Özel Liderler Ortaokulu ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 00:00
5 Fevzi Özbey Ortaokulu Özel Liderler Ortaokulu 00:00
6 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 20 0 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 00:00
7 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 0 20 Fevzi Özbey Ortaokulu 00:00
8 Özel Liderler Ortaokulu 20 0 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 00:00
9 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 84 31 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 30.11.2017 11:30
10 Fevzi Özbey Ortaokulu 33 58 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 07.12.2017 13:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 4. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 2 2 0 173 94 4 0,00 0 0
3 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 2 1 1 124 112 3 0,00 0 0
2 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 2 1 1 129 164 3 0,00 0 0
5 ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 1 0 1 37 54 1 0,00 0 0
4 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 1 0 1 40 79 1 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 00:00
2 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 00:00
3 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
4 ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
5 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 00:00
6 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
7 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 79 40 TED POLATLI KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 30.11.2017 13:00
8 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 70 75 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 01.12.2017 10:00
9 ÖZEL GÜRÇAĞ ORTAOKULU 37 54 GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 07.12.2017 14:30
10 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 54 94 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 07.12.2017 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 5. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 2 2 0 187 59 4 0,00 0 0
3 Beytepe Ortaokulu 2 1 1 185 123 3 0,00 0 0
2 Kardelen Ortaokulu 2 0 2 52 199 2 0,00 0 0
5 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 1 1 0 87 73 2 0,00 0 0
4 ÖZEL US ORTAOKULU 1 0 1 43 100 1 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL US ORTAOKULU Kardelen Ortaokulu 00:00
2 ÖZEL ARI ORTAOKULU ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 00:00
3 Beytepe Ortaokulu ÖZEL ARI ORTAOKULU 00:00
4 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU ÖZEL US ORTAOKULU 00:00
5 Kardelen Ortaokulu ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 00:00
6 ÖZEL US ORTAOKULU Beytepe Ortaokulu 00:00
7 ÖZEL ARI ORTAOKULU 100 43 ÖZEL US ORTAOKULU 01.12.2017 11:30
8 Beytepe Ortaokulu 112 36 Kardelen Ortaokulu 05.12.2017 10:00
9 ÖZEL ANKARA ÇÖZÜM KOLEJİ ORTAOKULU 87 73 Beytepe Ortaokulu 07.12.2017 11:30
10 Kardelen Ortaokulu 16 87 ÖZEL ARI ORTAOKULU 07.12.2017 13:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> ERKEK
1.Tur 6. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
5 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 3 1 1 120 80 3 0,00 0 0
3 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 3 1 0 184 34 2 0,00 0 0
2 Namık Kemal Ortaokulu 3 0 2 41 192 2 0,00 0 0
4 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 2 0 1 14 84 1 0,00 0 0
6 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 5 0 5 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 2 0 0 39 48 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 00:00
2 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 00:00
3 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 20 Namık Kemal Ortaokulu 00:00
4 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 00:00
5 Namık Kemal Ortaokulu Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 00:00
6 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 20 0 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 14:30
7 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU Namık Kemal Ortaokulu 00:00
8 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 20 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 00:00
9 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 00:00
10 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 20 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 00:00
11 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 20 0 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 00:00
12 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 72 21 Namık Kemal Ortaokulu 05.12.2017 00:00
13 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 84 14 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 05.12.2017 00:00
14 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 59 48 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ORTAOKULU 07.12.2017 14:30
15 Namık Kemal Ortaokulu 20 120 Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulu 08.12.2017 14:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 Muammer Şahin Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
5 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
4 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 00:00
2 Muammer Şahin Ortaokulu TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
3 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU Muammer Şahin Ortaokulu 00:00
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 00:00
5 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
6 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
7 Muammer Şahin Ortaokulu Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 00:00
8 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 00:00
9 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 00:00
10 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU Muammer Şahin Ortaokulu 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL YILDIZ KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 Beytepe Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
5 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
4 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 22.12.2017 14:30
2 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU Beytepe Ortaokulu 25.12.2017 14:30
3 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 02.01.2018 14:30
4 Beytepe Ortaokulu ÖZEL ARI ORTAOKULU 03.01.2018 10:00
5 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU Beytepe Ortaokulu 04.01.2018 13:00
6 ÖZEL ARI ORTAOKULU ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU 04.01.2018 14:30
7 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU ÖZEL ARI ORTAOKULU 08.01.2018 13:00
8 ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 08.01.2018 14:30
9 Beytepe Ortaokulu ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ORTAOKULU 11.01.2018 13:00
10 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 11.01.2018 14:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 1 1 0 20 0 2 0,00 0 0
5 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 Kardelen Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 1 0 1 0 20 0 0,00 0 0
3 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU 0 20 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU
2 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU Kardelen Ortaokulu
3 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU
4 Kardelen Ortaokulu ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU
5 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU Kardelen Ortaokulu
6 ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU Bahçeşehir Koleji Ortaokulu
7 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU ÖZEL ARİF GÜRLER ORTAOKULU
8 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU
9 Kardelen Ortaokulu Bahçeşehir Koleji Ortaokulu
10 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 1 1 0 69 14 2 0,00 0 0
4 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 1 0 1 14 69 1 0,00 0 0
2 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
5 Muammer Şahin Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 69 14 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu
2 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU
3 Muammer Şahin Ortaokulu ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU
4 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU
5 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU
6 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU Muammer Şahin Ortaokulu
7 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU
8 Muammer Şahin Ortaokulu Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu
9 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU Muammer Şahin Ortaokulu
10 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 Haydar Aliyev Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
5 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU Haydar Aliyev Ortaokulu
2 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU
3 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU
4 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU ÖZEL ARI ORTAOKULU
5 Haydar Aliyev Ortaokulu ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU
6 ÖZEL ARI ORTAOKULU ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU
7 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU ÖZEL ARI ORTAOKULU
8 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU Haydar Aliyev Ortaokulu
9 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU
10 Haydar Aliyev Ortaokulu ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> ERKEK
1.Tur 4. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 Beytepe Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
5 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU Beytepe Ortaokulu
2 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu
3 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU
4 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU
5 Beytepe Ortaokulu Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu
6 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU
7 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU
8 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU Beytepe Ortaokulu
9 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU
10 Beytepe Ortaokulu ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> ERKEK
1.Tur 5. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 Ayten-Şaban Diri Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
5 Fevzi Özbey Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
4 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU Yalçın Eskiyapan Ortaokulu
2 Ayten-Şaban Diri Ortaokulu Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu
3 Fevzi Özbey Ortaokulu Ayten-Şaban Diri Ortaokulu
4 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU
5 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu
6 ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU Fevzi Özbey Ortaokulu
7 Ayten-Şaban Diri Ortaokulu ÖZEL BİLFEN ÇAYYOLU ORTAOKULU
8 Fevzi Özbey Ortaokulu Yalçın Eskiyapan Ortaokulu
9 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Fevzi Özbey Ortaokulu
10 Yalçın Eskiyapan Ortaokulu Ayten-Şaban Diri Ortaokulu

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ - BASKETBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ZAFER KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ 4 4 0 504 156 8 0,00 0 0
5 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 4 3 1 250 212 7 0,00 0 0
4 Özel Adem Soydemir Temel Lisesi 4 2 2 219 289 6 0,00 0 0
2 Özel Liderler Dikmen Temel Lisesi 4 1 3 148 257 5 0,00 0 0
3 Çankaya IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4 0 4 136 343 4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ZAFER KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ 118 20 Özel Adem Soydemir Temel Lisesi 13.11.2017 10:00
2 Çankaya IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 27 60 Özel Liderler Dikmen Temel Lisesi 13.11.2017 11:30
3 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 91 29 Çankaya IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.11.2017 14:30
4 Özel Liderler Dikmen Temel Lisesi 37 149 ZAFER KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ 16.11.2017 10:00
5 Özel Adem Soydemir Temel Lisesi 61 51 Özel Liderler Dikmen Temel Lisesi 21.11.2017 10:00
6 ZAFER KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ 113 55 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 21.11.2017 11:30
7 Çankaya IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 44 124 ZAFER KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ 29.11.2017 10:00
8 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 84 70 Özel Adem Soydemir Temel Lisesi 29.11.2017 11:30
9 Özel Liderler Dikmen Temel Lisesi 0 20 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 04.12.2017 10:00
10 Özel Adem Soydemir Temel Lisesi 68 36 Çankaya IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 04.12.2017 11:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ - BASKETBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ 4 3 0 141 54 6 0,00 0 0
5 Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi 4 2 1 192 129 5 0,00 0 0
4 İncesu Anadolu Lisesi 4 0 3 69 210 3 0,00 0 0
2 Özel Elif Anadolu Lisesi 4 1 2 115 124 3 0,00 0 0
1 ÖZEL BİLKENT LİSESİ 4 0 4 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Özel Elif Anadolu Lisesi 20 0 ÖZEL BİLKENT LİSESİ 13.11.2017
2 ÖZEL BİLKENT LİSESİ 0 20 İncesu Anadolu Lisesi 13.11.2017
3 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ 20 0 Özel Elif Anadolu Lisesi 13.11.2017 13:00
4 Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi 31 56 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ 16.11.2017 11:30
5 İncesu Anadolu Lisesi 31 57 Özel Elif Anadolu Lisesi 21.11.2017 11:30
6 ÖZEL BİLKENT LİSESİ 0 20 Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi 21.11.2017
7 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ 20 0 ÖZEL BİLKENT LİSESİ 29.11.2017
8 Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi 88 15 İncesu Anadolu Lisesi 29.11.2017 13:00
9 Özel Elif Anadolu Lisesi 58 73 Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi 04.12.2017 13:00
10 İncesu Anadolu Lisesi 23 65 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ 04.12.2017 14:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ - BASKETBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 ÖZEL NESİBE AYDIN ANADOLU LİSESİ 3 2 1 92 116 5 0,00 0 0
1 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 3 2 0 236 75 4 0,00 0 0
4 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 3 0 2 23 140 0 0,00 0 0
3 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi 3 0 3 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 120 23 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 13.11.2017 00:00
2 ÖZEL NESİBE AYDIN ANADOLU LİSESİ 20 0 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi 13.11.2017 00:00
3 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 0 20 ÖZEL NESİBE AYDIN ANADOLU LİSESİ 16.11.2017 00:00
4 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi 0 20 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 16.11.2017 00:00
5 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 116 52 ÖZEL NESİBE AYDIN ANADOLU LİSESİ 21.11.2017 00:00
6 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi 0 20 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 21.11.2017 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ - BASKETBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 4. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 3 2 0 88 60 4 0,00 0 0
3 ÇAYYOLU FİNAL OKULLARI LİSESİ 3 1 1 140 122 3 0,00 0 0
2 Leyla Turgut Anadolu Lisesi 3 1 2 74 100 3 0,00 0 0
4 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 3 0 3 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 20 0 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 14.11.2017 10:00
2 Leyla Turgut Anadolu Lisesi 54 80 ÇAYYOLU FİNAL OKULLARI LİSESİ 14.11.2017 11:30
3 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 0 20 Leyla Turgut Anadolu Lisesi 16.11.2017 00:00
4 ÇAYYOLU FİNAL OKULLARI LİSESİ 60 68 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 16.11.2017 11:30
5 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 20 0 Leyla Turgut Anadolu Lisesi 21.11.2017 14:30
6 ÇAYYOLU FİNAL OKULLARI LİSESİ 20 0 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 21.11.2017 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ - BASKETBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 5. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 Ankara Lisesi 3 2 0 81 47 4 0,00 0 0
2 ÖZEL ALTIN EĞİTİM ANADOLU LİSESİ 3 1 1 67 61 3 0,00 0 0
3 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 1 2 20 40 2 0,00 0 0
1 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi 3 0 3 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi 0 20 Ankara Lisesi 15.11.2017 00:00
2 ÖZEL ALTIN EĞİTİM ANADOLU LİSESİ 20 0 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 15.11.2017 00:00
3 Ankara Lisesi 61 47 ÖZEL ALTIN EĞİTİM ANADOLU LİSESİ 16.11.2017 13:00
4 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 20 0 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi 16.11.2017 00:00
5 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi 0 20 ÖZEL ALTIN EĞİTİM ANADOLU LİSESİ 30.11.2017 00:00
6 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 20 Ankara Lisesi 30.11.2017 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (A) İL BİRİNCİLİĞİ - BASKETBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 6. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 3 3 0 288 116 6 0,00 0 0
2 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 3 2 1 204 246 5 0,00 0 0
4 Batıkent Lisesi 3 1 2 122 148 3 0,00 0 0
3 Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesi 3 0 3 175 279 3 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 20 0 Batıkent Lisesi 15.11.2017 11:30
2 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 73 62 Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesi 15.11.2017 13:00
3 Batıkent Lisesi 52 75 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 17.11.2017 10:00
4 Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesi 60 136 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 17.11.2017 11:30
5 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 132 56 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 23.11.2017 10:00
6 Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesi 53 70 Batıkent Lisesi 23.11.2017 11:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 5 5 0 497 213 10 284,00 0 0
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 5 4 1 440 277 9 163,00 0 0
6 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 5 3 2 373 273 8 100,00 0 0
3 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 5 2 3 396 290 7 106,00 0 0
5 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 5 1 4 162 429 6 -267,00 0 0
4 İncesu Anadolu Lisesi 5 0 5 142 528 5 -386,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 64 68 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 17.11.2017 14:30
2 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 17 94 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 17.11.2017 10:00
3 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 109 10 İncesu Anadolu Lisesi 17.11.2017 11:30
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 118 19 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 24.11.2017 10:00
5 İncesu Anadolu Lisesi 14 108 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 24.11.2017 11:30
6 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 88 53 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 24.11.2017 13:00
7 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 111 44 İncesu Anadolu Lisesi 28.11.2017 11:00
8 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 30 104 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 28.11.2017 13:00
9 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 66 87 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 04.12.2017 10:00
10 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 131 36 İncesu Anadolu Lisesi 04.12.2017 11:30
11 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 27 75 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 04.12.2017 13:00
12 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 51 100 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 07.12.2017 10:00
13 Kırkkonaklar Anadolu Lisesi 75 64 ÖZEL GÜRÇAĞ ANADOLU LİSESİ 08.12.2017 11:30
14 İncesu Anadolu Lisesi 38 69 ÜMİTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 08.12.2017 13:00
15 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 56 84 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 11.12.2017 11:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 4 2 0 92 64 4 28,00 0 0
5 TVF Spor Lisesi 4 1 2 104 72 3 32,00 0 0
3 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 6 0 6 0 0 0 0,00 0 0
2 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 5 -1 5 -20 0 -2 -20,00 0 0
1 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 5 -1 5 0 0 -4 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 0 20 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 00:00
2 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
3 TVF Spor Lisesi 20 0 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 00:00
4 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 20 0 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 00:00
5 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 20 0 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 00:00
6 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 0 20 TVF Spor Lisesi 00:00
7 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 0 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 00:00
8 Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesi 0 20 TVF Spor Lisesi 00:00
9 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 20 0 Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 00:00
10 TVF Spor Lisesi 64 72 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 05.12.2017 10:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 4 3 0 290 177 6 113,00 0 0
5 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 4 2 1 215 214 5 1,00 0 0
2 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 4 1 2 191 228 4 -37,00 0 0
4 Betül Can Anadolu Lisesi 4 0 3 137 214 3 -77,00 0 0
3 Selçuklu Anadolu Lisesi 4 0 4 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 92 45 Betül Can Anadolu Lisesi 00:00
2 Selçuklu Anadolu Lisesi 0 20 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 00:00
3 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 20 0 Selçuklu Anadolu Lisesi 00:00
4 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 60 99 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 00:00
5 Betül Can Anadolu Lisesi 51 57 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 00:00
6 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 99 72 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00
7 Selçuklu Anadolu Lisesi 0 20 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 00:00
8 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 65 41 Betül Can Anadolu Lisesi 00:00
9 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 74 78 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00
10 Betül Can Anadolu Lisesi 20 0 Selçuklu Anadolu Lisesi 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
1.Tur 4. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
5 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 4 4 0 277 141 8 136,00 0 0
4 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 4 3 1 292 180 7 112,00 0 0
3 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 4 2 2 204 236 6 -32,00 0 0
1 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 4 1 3 157 293 5 -136,00 0 0
2 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 4 0 4 0 80 2 -80,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 48 108 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 00:00
2 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 20 0 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 00:00
3 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 80 44 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 00:00
4 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 0 20 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 00:00
5 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 20 0 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 00:00
6 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 32 105 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 00:00
7 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 80 57 Ayhan Sümer Anadolu Lisesi 00:00
8 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 72 65 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 00:00
9 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 99 60 ÖZEL İDEAL BEŞGEN ANADOLU LİSESİ 08.12.2017 10:00
10 ÖZEL AKILLI OKUL ETİMESGUT MESLEKi VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (Sivil Havacılık ) 0 20 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 11.12.2017 11:30

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
2.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 TVF Spor Lisesi 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
4 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 00:00
2 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ TVF Spor Lisesi 00:00
3 ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 00:00
4 TVF Spor Lisesi ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 00:00
5 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 00:00
6 TVF Spor Lisesi ÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> GENÇLER B >> ERKEK
2.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
4 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00
2 ÖZEL EVRENSEL KOLEJ TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00
3 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 00:00
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ 00:00
5 ÖZEL FATOŞABLA ANADOLU LİSESİ ÖZEL EVRENSEL KOLEJ 00:00
6 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 00:00

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
2 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
4 Muammer Şahin Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
5 Namık Kemal Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU Muammer Şahin Ortaokulu
2 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU
3 Namık Kemal Ortaokulu ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU
4 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU
5 Muammer Şahin Ortaokulu MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU
6 ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU Namık Kemal Ortaokulu
7 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU ÖZEL BİLKENT ORTAOKULU
8 Namık Kemal Ortaokulu Muammer Şahin Ortaokulu
9 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU Namık Kemal Ortaokulu
10 Muammer Şahin Ortaokulu ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
3 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
4 Şehitler Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ARI ORTAOKULU Şehitler Ortaokulu
2 ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU
3 Şehitler Ortaokulu ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU
4 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU ÖZEL ARI ORTAOKULU
5 ÖZEL ARI ORTAOKULU ÖZEL BİLİNÇ KOLEJİ ORTAOKULU
6 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU Şehitler Ortaokulu

2. BÖLGE
ANKARA BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR FİKSTÜRÜ - BASKETBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMAYPUANAVERAJİÇ PUANİÇ AVERAJ
4 Beytepe Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
1 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
2 Şehitlik Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
3 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0,00 0 0
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU Beytepe Ortaokulu
2 Şehitlik Ortaokulu TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU
3 Beytepe Ortaokulu Şehitlik Ortaokulu
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU
5 ÖZEL ÇANKAYA BİLİŞİM ORTAOKULU Şehitlik Ortaokulu
6 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU Beytepe Ortaokulu

2. BÖLGE
YILDIZ KIZ FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ (2018) - FUTSAL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Yahya Kemal Ortaokulu NECDET SEÇKİNÖZ ORTAOKULU
2 Namık Kemal Ortaokulu Kuyubaşı Ortaokulu
3 NECDET SEÇKİNÖZ ORTAOKULU Namık Kemal Ortaokulu
4 Kuyubaşı Ortaokulu Yahya Kemal Ortaokulu
5 Yahya Kemal Ortaokulu Namık Kemal Ortaokulu
6 Kuyubaşı Ortaokulu NECDET SEÇKİNÖZ ORTAOKULU

2. BÖLGE
YILDIZ KIZ FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ (2018) - FUTSAL >> YILDIZLAR >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Çigiltepe Ortaokulu Ufuktepe Ortaokulu
2 Cebeci Ortaokulu Çigiltepe Ortaokulu
3 Ufuktepe Ortaokulu Cebeci Ortaokulu

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL GEÇ KIZ (B) İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> GENÇLER B >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
5 Ankara Fen Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 Gazi Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
6 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ
2 Ankara Fen Lisesi Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi
3 Gazi Anadolu Lisesi ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ Ankara Fen Lisesi
5 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ
6 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Gazi Anadolu Lisesi
7 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
8 Ankara Fen Lisesi Gazi Anadolu Lisesi
9 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi
10 Gazi Anadolu Lisesi TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ
11 Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
12 Ankara Fen Lisesi MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ
13 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi
14 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ANADOLU LİSESİ Gazi Anadolu Lisesi
15 ÖZEL AKILLI OKUL ÇANKAYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Ankara Fen Lisesi

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL GEÇ KIZ (B) İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> GENÇLER B >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
4 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 Atatürk Anadolu Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
6 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 TVF Spor Lisesi 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ
2 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ Atatürk Anadolu Lisesi
3 TVF Spor Lisesi ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ
4 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ
5 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ
6 Atatürk Anadolu Lisesi TVF Spor Lisesi
7 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ
8 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ TVF Spor Lisesi
9 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ Atatürk Anadolu Lisesi
10 TVF Spor Lisesi ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ
11 Atatürk Anadolu Lisesi ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ
12 ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ
13 ÖZEL ARI ANADOLU VE ÖZEL ARI FEN LİSESİ Atatürk Anadolu Lisesi
14 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİ TVF Spor Lisesi
15 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET ANADOLU LİSESİ ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
4 Ertuğrulgazi Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 Ertuğrulgazi Ortaokulu
2 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU 0 0 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu
3 Ertuğrulgazi Ortaokulu 0 0 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU
4 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu 0 0 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU
5 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU
6 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu 0 0 Ertuğrulgazi Ortaokulu

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 1. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
1 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 Ayten-Şaban Diri Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 Hafize Özal Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 MEV KOLEJİ ÖZEL ANKARA ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 ÖZEL BATIKENT KAYNAK ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 2. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
3 Bahçeşehir Koleji Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 Kardelen Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 ÖZEL ANKARA MAYA ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 ÖZEL İNCEK MAYA ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 ÖZEL YÜKSELEN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 3. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
1 Haydar Aliyev Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 ÖZEL NESİBE AYDIN ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
5 PROF. DR. MEHMET SAĞLAM ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
4 Şehit Hakan Kabil Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 Ümitköy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

2. BÖLGE
ANKARA VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ VOLEYBOL - VOLEYBOL >> KÜÇÜKLER >> KIZ
1.Tur 4. Grup - Puantaj
SıraTAKIMOGMALDIĞI SETVERDİĞİ SETPUANKMSAVERAJ
4 Gülen Muharrem Pakoğlu Ortaokulu 0 0 0 0 0 0 0 0,00
2 ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
3 ÖZEL BÜYÜK ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU 0 0 0 0 0 0 0 0,00
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1
2
3
4
5
6

4. BÖLGE
HENTBOL - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 1. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
1 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
2 BATMAN SPOR LİSESİ MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
4 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
5 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
6 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
7 ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ BATMAN SPOR LİSESİ
8 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
9 Petrol Anadolu Lisesi Turgut Özal Anadolu Lisesi
10 Yunus Emre Anadolu Lisesi ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ
11 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
12 BATMAN SPOR LİSESİ MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
13 ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ Raman Anadolu Lisesi
14 Turgut Özal Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
15 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Yunus Emre Anadolu Lisesi
16 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
17 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Petrol Anadolu Lisesi
18 Raman Anadolu Lisesi MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
19 BATMAN SPOR LİSESİ Turgut Özal Anadolu Lisesi
20 Yunus Emre Anadolu Lisesi Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
21 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ
22 Petrol Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
23 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Raman Anadolu Lisesi
24 Turgut Özal Anadolu Lisesi Yunus Emre Anadolu Lisesi
25 BATMAN SPOR LİSESİ Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
26 ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
27 Yunus Emre Anadolu Lisesi Petrol Anadolu Lisesi
28 Raman Anadolu Lisesi Turgut Özal Anadolu Lisesi
29 Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
30 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Yunus Emre Anadolu Lisesi
31 Turgut Özal Anadolu Lisesi ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ
32 Petrol Anadolu Lisesi Raman Anadolu Lisesi
33 Yunus Emre Anadolu Lisesi BATMAN SPOR LİSESİ
34 MALABADİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Turgut Özal Anadolu Lisesi
35 Raman Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
36 ÖZEL BEŞİRİ (BOSB) BİLİM TEKNİK VE MESLEKİ ANADOLU LİSESİ Petrol Anadolu Lisesi

4. BÖLGE
HENTBOL - HENTBOL >> GENÇLER A >> ERKEK
1.Tur 2. Grup - Puantaj
FİKSTÜR
SıraTAKIM-1SKOR-1SKOR-2TAKIM-2TARİHSAATSAHA
Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 Altındağ / Ankara
Tel:+ 90 312 596 60 00 Faks: + 90 312 596 60 10
2013 © Tüm hakları saklıdır.
designed by Saldemsoft Yazılım

Ziyaretçiler


Online Ziyaretçi : 454
Toplam Ziyaretçi : 17846002